|
 In het instituut voor mediakunst Montevideo is vanaf dit weekend 'de duurste jas ter wereld' te zien, ontworpen door de Duitse designerin Silke Wawro en gemaakt van duizenden etiketten uit merkkleding. Idealiste Wawro neemt met deze jas in het bijzonder en haar werk in het algemeen stelling tegen de consumptiemaatschappij - zo maakte ze eerder een serie standaardproducten die doen denken aan de uniformiteit van de DDR. In één van haar vele manifesten legt ze uit waarom:
"The short-lived extravagance of today should be replaced by the durable. A uniform living-set for people; to be used by all people in all households of all countries. Volksware heim has the exact form from which most people get the highest possible emotional bond". (over de serie 'Volksware heim')
> Coat 759.987,20 Euro en andere ontwerpen van Silke Wawro voor het door haar opgerichte merk Volksware zijn tot en met eind januari te zien in Montevideo en in februari bij de Bijenkorf op de Dam.
|